Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kubelková v podobných šatech, ve kterých kdysi Liz Hurley šokovala celý svět. Jenže u Ivy to bylo samé faux pas, sledujte!

Šaty s průstřihy na bocích Ivě moc nevyšly.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz

To, co jedné sekne, může druhou pěkně zostudit. Herečka a moderátorka Iva Kubelková (36) si vyšla do společnosti v elastickém modelu s vsadkou z průhledného materiálu na bocích, jejíž předek zdobil zlatý ornament.

Přestože model měl působit neotřele a vyzývavě, Iva udělala velikou chybu, když pod šaty zvolila špatnou podprsenku. Prádlo bylo sice tělové barvy, ale pod průsvitnou látkou si ho nešlo nevšimnout. Navíc se v některých částech tenoučký materiál začal trhat.

Tyto šaty s neotřelými prvky na bocích mohly sklidit u módních kritiků pochvalu, ale takhle? Vzpomeňme například, jak obrovské průstřihy na bocích způsobily u veřejnosti poprask, když si v roce 1994 na premiéru snímku 4 svatby a jeden pohřeb vzala tehdejší přítelkyně Hugha Granta (52) Elizabeth Hurley (48) značky Versace, které byly na bocích spojeny zlatými špendlíky.

Související články

Další články