Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Kubelková se probojovala do dalšího kola StarDance: Její dcera Karolína sváděla marný boj s autem

Dcera Ivy Kubelkové sváděla boj s dveřmi.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 42 fotografií
Problémy

Misska a moderátorka Iva Kubelková (46) září na tanečním parketu spolu s Martinem Prágrem (29). V hledišti má navíc každou sobotu podporu ve své rodině, která jí chodí fandit. Manžel Georg Jirasek a také dcery Natálie (19) a Karolína (14) mamince fandí každé kolo, tentokrát si večer nenechali ujít Georg a mladší Karolína. Ta měla velké problémy otevřít dveře od auta, když celá rodinka společně odcházela ze StarDance, jak zachytila redakce eXtra.cz.

Iva Kubelková spolu s Martinem Prágrem momentálně září v taneční soutěži StarDance, kde bojuje o vítězství s dalšími třemi páry. Každou sobotu ji navíc chodí podporovat její milovaný muž Georg Jirasek a také dvě dcery Natálie a Karolína.

Na posledním sobotním přenosu však byla jen mladší Karolína a Georg. Ti Ivě Kubelkové tleskali a fandili, jak jen to šlo.

Vtipný moment

Redakce eXtra.cz čekala na účinkující před budovou, kde se show StarDance vysílá, a zachytila odcházet George Jiraska, který šel pro auto, které následně vyzvedlo Ivu a Karolínu. A právě mladá Karolína byla zachycena redaktory eXtra.cz na vtipných momentkách.

Iva Kubelková ve StarDance:


Nejdříve ukazovala znak míru, dělala nejrůznější grimasy a poté si chtěla otevřít dveře od auta. Jenže to se jí nepodařilo a klika jí neustále sklouzávala. Nutno podotknout, že byl venku mráz, teploty pod nulou a kupa sněhu. Když se pokoušela znovu dveře otevřít, opět se jí to nepovedlo a nakonec jí museli pomoct zevnitř.

Na fotografie z večera se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy