„Dělám to nerada, ale tentokrát vážně musím. V pondělí se konala schůzka v České televizi ohledně přímého přenosu Zlatá hokejka, který mám tuto sobotu 25. 6. 2016 opět moderovat s Jakubem Kohákem. Při odchodu z ČT pršelo, tak jsme šli s Jakubem oba pod jedním deštníkem (jelikož on deštník nenosí) k našim vozům,“ začala svou pohádku Iva, která se bojí, že by doma z toho mohla mít tichou domácnost, protože to vypadalo, že se ke Kohákovi má sama více, než je zdrávo. Jenže to tak nemohla nechat a hodila vše na vlasatého humoristu. Jako by to byl nějaký úchyl.

„U auta jsme se normálně rozloučili pusou na obě tváře, a jak už je Jakubovým zvykem, vrhnul se na mě, s jeho pověstným humorem neřízené střely, a začal mě objímat. Objímal mě tak pevně a dlouho, až jsem začala z legrace volat o pomoc, protože mně to upřímně už bylo nepříjemné. Bylo mi hloupé, že mě tak dlouho objímá, ale snažila jsem se to brát s humorem. Kuba je Kuba, kdo ho zná, ví, o čem mluvím,“ dodala vnadná modelka, která měla v posteli i Jardu Jágra.

Začalo jí strašně vadit, že by její pověst „neposkvrněné panny“ mohla utržit nějakou tu trhlinu, tak proč to nehodit na Kubu, který se nedávno stal dvojnásobným tátou. Zdá se, že se jeho vřelému objímání nebránila, spíš naopak. Podle všeho jí to nebylo nepříjemné, jenže to by doma nevysvětila. Tak teď můžeme téhle báchorce věřit…