Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Kubalíkovi na MS fandí i jeho svůdná přítelkyně Klára! Podívejte se na FOTKY

+ Dalších 37 fotografií
ms v hokeji 2019
Střelec Dominik Kubalík zažívá skvělou sezonu. Stal se nejlepším střelcem švýcarské hokejové ligy a věří, že z MS na Slovensku doveze medaili. Záda mu jistí jeho krásná přítelkyně Klára.

Čeští hokejisté jdou na Švýcarsko a hraje se o hodně. Švýcarsko je kvalitní soupeř a půjde tak o ostrý test před klíčovým čtvrtfinále.

Český tým bude na MS hodně spoléhat na útočné kousky a přehled Dominika Kubalíka. Ten válí v klubu Ambri-Piotta a stal se dokonce nejlepším střelcem celé švýcarské ligy. Kubalík má nakročeno do NHL a věří, že by se mohl prosadit i za mořem. V posledních letech pochopil, že hokej není jen o střeleckém umění a díky dřině je z něj dnes komplexní hokejista.

Po svém boku navíc má sympatickou Klárku, která s Dominikem plánuje budoucnost. Podívejte se do fotogalerie na její krásné snímky. Najdete zde i fotky dalších manželek a přítelkyň českých hokejistů.

Mohlo by vás zajímat

Další články