Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Kuba Štáfek z Ulice: Skončí na dlažbě, nebo myslí zodpovědně na zadní kolečka?

Herec pokukuje už po jiných profesích. Co by chtěl dělat?
Zdroj: Profimedia.cz
Stálice nekonečného seriálu Ulice Jakub Štáfek pomalu mizí z obrazovek. Budou se ho chtít tvůrci pořadu zbavit napořád? A myslí Jakub na zadní kolečka?

Více než pod pravým jménem Jakub Štáfek (25) znají televizní diváci herce jako Matěje Jordána ze seriálu Ulice. Ještě aby ne, hraje tam od prvopočátku přes deset let. Před kamerou doslova vyspěl z klučiny v dospělého muže.

Ale jak jste si mohli všimnout, tak role Matěje pomalu začíná mizet. Znamená to, že by snad skončila jeho jediná obživa?

„Postava už nedostává tolik prostoru, ale o konci nic nevím. Je to stále můj zdroj obživy a díky tomu jsem deset let nemusel dělat nic jiného. A tomu se říká štěstí. Žádné brigády jako třeba mí spolužáci,“ prozradil nám se smíchem Kuba.

Ten se o sebe nebojí. Sice se mu jiné role nehrnou, ale pokukuje po jiné profesi – režisérské. „Chtěl bych být něco jako Ben Affleck. Napsat si scénář na míru, natočit si to a ještě si v něm zahrát hezkou roličku. To je myslím nejideálnější kombinace,“ řekl s nadsázkou mladý šprýmař.

Ale nebojí se přeci, že s menším prostorem jeho role se mu zkrátí i finanční rozpočet? „Já jsem skromný kluk. Myslím si, že se neztratím. Sice na peníze si lehko člověk zvyká, ale tak jak se říká, prachy budou, my nebudeme,“ dodal.

Související články

Další články