Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Který ze smrtelných hříchů ovládá vaše znamení: Býky obžerství, Vodnáře vztek

tydennihoroskop
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP
Existuje sedm smrtelných hříchů – pýcha, lakomství, závist, hněv, smilstvo, obžerství a lenost. Každý z nás má sklony k jinému hříchu. Hříchy útočí nenápadně! Který z nich je zničující právě pro vaše znamení? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HŘÍŠNÉM HOROSKOPU.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, ve svých náladách a projevech často neodoláte hněvu. A právě hněv neničí jen ty, na které je mířený, ale především ty, kteří se jím nechávají ovládat. Necháváte se snadno unést. Jak návalům vzteku předcházet? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, jste opravdoví gurmáni a jídlo prostě milujete! Ale umíte být i pořádně leniví. Jste znamením dvou hříchů. Obžerství a lenost se tak stávají vražednou kombinací. Co tyto dva hříchy skutečně představují? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše rozdvojená osobnost se nechává unést opačným pohlavím, a proto jste často přistiženi právě při cizoložství. Dělá vám problém ovládat své touhy a rozkoš mimo domov vám dodává energii. Na co musíte klást větší důraz? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, máte rádi svou pohodičku a klid. Proto pro vás nebude překvapením, že vaším hříchem je právě lenost. Uzavíráte se před světem, a tak dáváte tomuto hříchu celkem snadný průchod. Co vám tento hřích způsobuje? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, jednoznačně vás ovládá vaše ego. Neměli byste však zapomínat na to, že pýcha předchází pád. Váš pocit nadřazenosti nemá nic společného se zdravým sebevědomím. Ztrácíte zdravý úsudek a jste zaměřeni jen na sebe. Co vám rozhodně schází? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, patříte tak trochu mezi domýšlivce. Vychutnáváte si, když vám někdo zalichotí, rády vše organizujete a domáháte se uznání. Touha po pozornosti zaslepuje vaše sebehodnocení. Čemu podléháte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, protože býváte často nespokojené, tak vás sžírá závist. Proč má lepší auto, lepší práci než já? Připomíná vám to něco? Vaším hříchem je závist. Perete se s vlastní myslí a čím tak trpíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, svádíte těžký boj se smilstvem. Bohužel prohráváte! Chcete vyzkoušet všechno a nejlépe s každým. Máte neustálou potřebu dobývat. Díky vaší nespoutanosti prožíváte velmi intenzivní věci. Co se musíte naučit? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vy jste typičtí lenoši! Sice jste svobodomyslní a rádi opovrhujete konvencemi, ale chybí vám vytrvalost. Máte problém dotahovat věci do konce. Z čeho tedy vyplývá vaše lenost? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, jste dalším znamením, které je nezdravě nadšené z vlastní dokonalosti. Nikdy vám nepřipadá, že jste učinili zbytečnost, a dokonale si svým egem zamezujete v kontaktu s pravdou. Jací jste pod vlivem pýchy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, ano, jste sice originální, ale nikdo se nedokáže vztekat tak jako vy. Hněv vám propůjčuje odvahu, ale ve skutečnosti jste kvůli němu snadno manipulovatelní. Proč vás vztek přepadává? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, vaše přehnaná citlivost vás mnohdy zaslepuje, a proto si kazíte radost ze života závistí. Mám málo lásky, málo peněz… odtud pramení vaše záporné emoce. Býváte zahořklé. A co tak často sledujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy