Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

KTERÝ Z NICH POPRAVIL pumpařku Janu (†58)? Tihle dva mají mít ve vraždě prsty!

Zdroj: eXtra.cz/Facebook
+ Dalších 26 fotografií
Jsou to vrazi?
Dva podezřelé z prosincové vraždy pumpařky Jany Š. (†58) v úterý zadrželi policisté. Zákonu unikali dlouhých šest týdnů. Jde o dva muže D.Š. a I.H., přičemž první jmenovaný údajně čeká s přítelkyní dítě. Který z nich stiskl spoušť a vypálil vražednou kulku, která zabila ženu, jež měla děti i vnoučata?

Pro jednoho si přišli do Vojkovic, pro druhého do Kralup nad Vltavou. Podezřelé, z nichž jeden měl chladnokrevně zavraždit matku a babičku Janu Š., zadrželi policisté po dlouhých šesti týdnech pátrání.

Už od začátku prosince, kdy k bestiálnímu činu došlo, se spekuluje, že pachatelé jednali pod vlivem narkotik. Jejich chůze prý odpovídala té na drogách. Scénář, kdy jedním z lupičů měla být žena, se nepotvrdil. Oba zadržení jsou muži s iniciály D.Š. a I.H.

Prvnímu jmenovanému má být přibližně 30 let. Navíc se dostalo na povrch, že prý s přítelkyní čeká dítě. "Konečně,“ připsala k fotografii z ultrazvuku jeho partnerka.

Právě o D.Š. se spekuluje, že mohl střílet. Byl zadržen ve Vojkovicích, kde přebýval v penzionu. Nešlo přitom o levný špás, účtují si tam za noc v apartmánu 2200 korun. Parkovné pak činí 100 korun denně. Zvlášť se musí platit i za sociální zařízení a sprchy. I za nejlevnější ubytování, jímž je malá chatka, by tam podezřelý utratil 700 korun denně.

Pachatelé si z přepadené čerpací stanice odnesli kasu s pouhými 10 tisíci a karton cigaret. Za tenhle „lup“ zaplatila paní Jana životem. Policisté slíbili, že ve středečních odpoledních hodinách podají na tiskové konferenci další informace.

Související články

Další články