Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Který z nich je ten nejkrásnější: Žhaví finalisté Muže roku 2020 ukázali těla v plavkách

Který z nich je ten nejkrásnější: Žhaví finalisté Muže roku 2020 ukázali těla v plavkách
Zdroj: Muž roku archiv
+ Dalších 13 fotografií
galerie
I letos se pořádá soutěž o nejkrásnějšího muže. Muž roku 2020 ale kvůli světové pandemii a následným vládním opatřením bohužel musel každoroční finále zrušit. Dvanáctka finalistů letošního ročníku je ale vybrána a vy si můžete zvolit svého žhavého kandidáta na výhru.

Soutěž krásy Muž roku letos opět vybrala dvanáct těch nejkrásnějších mužů z celé České republiky.

Finále se letos kvůli šířícímu se koronaviru muselo bohužel zrušit a odložit na neurčito. To ovšem neznamená, že si svého kandidáta, který by se měl chopit první příčky nejkrásnějšího muže pro rok 2020 nemůžete vybrat už nyní.

Finalisté soutěže Muž roku 2020 za sebou mají již několik focení a také soustředění, kde mohli ukázat všechny své přednosti a také přesvědčit porotu o tom, kdo si zaslouží usednout na vítězný trůn.

Mužem roku 2019 se stal šestadvacetiletý podnikatel Vojtěch Urban ze Vsetína. Na druhém místě skončil devětadvacetiletý lektor Jan Solfronk z Jablonce nad Nisou a na bronzovou příčku dosáhl jednadvacetiletý student Immanuel Adenubi z Prahy.

V galerii si nyní můžete prohlédnout fotky dvanácti nejkrásnějších mužů Česka v plavkách, které odborná porota vybrala pro letošní ročník.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy