Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejoblíbenější pár ze Svatby a naopak: Studený čumák Petra a fiflena Natálka to schytaly

Nejoblíbenější pár ze Svatby a naopak: Studený čumák Petra a fiflena Natálka to schytaly
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
ANKETA
Reality show Svatba na první pohled už dávno představila všechny čtyři páry. Teď je na čase se poznávat, prohlubovat vztahy a fungovat spolu. Zeptali jsme se vás, který pár je podle vás ten, kterému opravdu celý sociální experiment vyjde a zůstanou spolu. Vybrali jsme zároveň několik názorů, které se nám zdály velmi zajímavé.

Natálka s Františkem, Štěpánka a Pavel, Petra a René a Simona s Radkem. Čtyři páry byly v sociálním experimentu Svatba na první pohled oddáni a teď mají za úkol vztah buď rozvíjet, nebo ho nechat padnout. Uživatelé na Facebooku mohli reagovat prostřednictvím emoji. Nejvíce lidí, kolem 1600, fandí Štěpánce s Pavlem. Daleko za nimi se zhruba 250 hlasy jsou Natálka a František. Kolem 80 hlasů získala Simona s Radkem a nejhůře dopadl René s Petrou, kteří měli jen 35 hlasů. A co jste k tomu řekli?

"Natálie a Petra jsou případy samy pro sebe. Buď totálně v dotaznících kecaly a vymýšlely si, co chtějí, nebo popsaly nereálný sen. Už z toho je vidět, že celé je to kravina. Emočně labilní jedinci ani nevědí do čeho jdou. Posouzení genů asi také nefunguje, max. pomůže eliminovat budoucí genetické nehody. Nejlepší asi bude se vrátit ke starým osvědčeným metodám," napsala Silvie.

"Já vím, že za svou povahu nikdo nemůže, tak jako za to, že si prožije hodně těžkého. Ale mně jako ženské by vadil častý pláč a přespřílišné vyjadřování citu pana Radka. U Štěpánky a Pavla taky nejdu do mdlob, jak jsou skvělí. Ač každý je mi z určitého pohledu sympatický, přesto tam cítím od Štěpky strašné tlačení na pilu, možná je to i těmi kamerami, zdá se mi, že je nesvá a že Pavel není to, co si pro sebe představovala a Pavel zas asi moc Štěpánčinu živelnost neustává," vyjádřila se Zuzana.

Petru nikdo z diváků nešetří

"René je sympatický hodný kluk a ta Petra studený psí čumák... Nechápu, proč vůbec chodila do takové show," někteří diváci si, jak je vidět, ťukají na čelo kvůli Petřinu přístupu. "Petra je odpad, už se nedivím, že nemůžou sehnat kluky. A klukům se naopak nedivím, s takovými husami nechce být nikdo," nešetřila Petru další paní. "Myslela jsem že Natálka je velká kráva, ale Petra je ještě větší," dodala další.

"Nejvíc mě baví pár Simona a Radek. Ona krásná, inteligentní, diplomatická. Drží se zuby nehty zachovat dekorum. Radek nepřitažlivý slizký mimoň. Brrr," ošívala se divačka. "Simča by se mi víc hodila k Františkovi. Jinak, za mě má největší šanci pár číslo 2," napsala svůj názor Pavla.

Protože nedávno vyšlo najevo, že si Radek Stöber, čtvrtý ženich, už dříve zahrál v jiném pořadu, přišly pochybnosti. "Vždyť jsou to herci-neherci," stálo v komentářích. Hodně diváků přiznalo, že na show přestávají koukat, protože pokud je to nahrané, nemá to smysl. TV Nova si stále stojí za svým, že o herce nejde a nic není nahrané.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy