Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Který je hezčí? Sámer Issa nebyl první blondýn v SuperStar, předběhl ho sladký Julián

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
SUPERBLOND
Je to pár týdnů zpět, kdy na sebe po delší době upozornil finalista první řady pěvecké show SuperStar Sámer Issa (34). Radikálně změnil svou vlasovou vizáž, když se nechal obarvit na blond. Jenže nebyl první, kdo si nechal své vlasy vylepšit. Před pár měsíci ho předběhl uhrančivý Julian Záhorovský (34), který je jeho kolegou ze soutěže. Kterému podle vás nová image sluší víc?

Jsou stejně staří, oba se stali finalisty první řady pěvecké show, kterou tehdy sledovaly miliony lidí A oba mají stejnou vlasovou vizáž - jejich hříva je blond. Jenže oba žijí odlišné životy a každému světlá barva sluší jinak.

"Mám novou partnerku Pavlu, která je starší o devět let. A Pavla chtěla, abych měl blond vlasy, a tak jsem to zkusil," popsal důvody, proč si změnil barvu vlasů Sámer, který je do své partnerky zamilovaný a nechal se slyšet, že by si Pavlu rád vzal za manželku a měl s ní potomka.

Oproti tomu Julián je ke své změně vlasové image mírnější. "Bylo to kvůli klipu a všichni mi říkali, že mi to sluší, tak jsem si to nechal," upřesnil Julian Záhorovský, o němž se mnozí vyjadřovali jako oi nejkrásnějším finalistovi SuperStar.

Na jejich vlasovou proměnu nahlédněte do galerie a sami posuďte, kdo se vám jako blondýn více líbí...

Související články

Další články