Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Které tváře byly vyhlášeny jako hvězdy českého internetu? Czech Social Awards má své vítěze

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
znáte je?
Odevzdávání cen Czech Social Awards 2018 už má své vítěze. Nominovaní byli youtubeři, blogeři a instagramové celebrity. 1. 12. 2018 proběhlo slavnostní vyhlašování v Praze, a dokonce bylo vysílané jak na Slovensku, tak v Česku, kdo se umístil?

První prosincový den se v hotelu Hilton konalo již šestým rokem slavnostní odevzdávání cen nejvlivnějším a nejoblíbenějším youtuberům, blogerům a hvězdám Instagramu jak v Česku, tak i na Slovensku.

Výsledky byly těsné a objevilo se v nominacích i hodně nováčků. Nejvíc byly sledované kategorie Instagram roku a Videobloger/ka roku. Půvabná Anna Šulcová se umístila hned třikrát, a to ve vzpomínané kategorii Videobloger/ka roku neboli Youtuberka roku, také v kategorii Go Global CZ a v neposlední řadě i v kategorii Instagram roku.

V kategorii Social Impact & Change a Fair Play zvítězil Kovy, který vloni zvítězil v kategorii Videobloger roku v kategorii muži. Cosmo Objev roku vyhrál Instagram a YouTube kanál Dva tátové. V kategorii Inspiration & Influence zvítězila oblíbená Shopaholic Nicol

Blogerkou roku se stala Markéta Frank. I youtuber Tary má za sebou úspěšný rok a zvítězil v kategorii Fun & Entertainment. A v nové kategorii Go Global SK vyhrála LucyPug

Související články

Další články