Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Které to víc sluší? Ornella razí přirozenost, máma Monika vypadá jako od Mattela!

+ Dalších 34 fotografií
ŠTIKY
Pryč jsou doby, kdy chodila Ornella Koktová (26) po světě s blond přelivem a Gucci šálou. Už nějakou tu dobu razí spíše přirozenost a nejlépe jí je v pohodlném oblečení a s koňmi nebo na zahradě s rodinou. To její matka Monika Štiková (46) je jiný kalibr. Vyžívá se v umělých řasách, prodloužené blond hřívě a nalepených nehtech. Který styl se vám líbí více?

Svého času byly matka Monika (46) s dcerou Ornellou (26) jedna ruka. Ty doby už jsou ale dávno pryč, ty dvě si nemohou přijít na jméno a už nějakou dobu spolu vůbec nekomunikují. Lidé je mohli naposledy vidět pohromadě v reality show Štiky, kde už tam docházelo k ostrým hádkám. Jednou byl důvodem Ornellin pes, podruhé výchova malého Quentina a potřetí Moničin zeť Pepa Kokta (62), který se do Moniky občas nekompromisně navážel.

Monice se rodina rozpadla, a tak raději minulost odstřihla a začala nový život v Německu s českým mladíčkem – hokejistou Petrem Biniasem (22). Teď se zdá být naprosto spokojená a šťastná. Často se na Instagramu chlubí novými vlasy, na které chodí do luxusního salónu. Monika si vždy libovala v luxusu a i její vlasy vypadají vždy dokonale a upraveně. Působí jako cukrová panenka a jistě se v téměř platinové blond cítí nejlépe.

Opak je Ornella, která vlasy zkrátila a sází už jenom na přirozeně vypadající hnědý přeliv. O vlasy se tak nemusí tolik starat, což je pro maminku malého Quentina jistě velmi praktické.

Co se vám líbí víc? Ornellin přirozený styl, nebo Moničin barbie styl?

Mohlo by vás zajímat

Další články