Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Které to nejvíce slušelo ve StarDance? Monika Bagárová vypadala jako ze známé Disney pohádky

Která naprosto okouzlila?
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Další řada oblíbené taneční show se opět těší veliké oblibě. Ještě aby ne, když v ní září hvězdy první velikosti. Na parketu byla vidět nejen dřina, kterou si museli soutěžící v předchozích týdnech prožít, ale i opravdu skvělé proměny. Kdo vypadal jako princezna a komu naopak šaty zrovna nelichotily?

První zahajující večer ve StarDance 2018 byl opravdu velkolepý. Celebrity první kategorie si vyzkoušely, jaké to je, mít blyštivé šaty a boty na podpatku a navíc u toho ladně tančit v doprovodu živé hudby. Proměny v dámy se některým tanečnicím opravdu povedly a byla radost se na ně dívat.

Na parketu v sobotu večer nejvíce překvapila Pavla Tomicová, o které nikdo netušil, že se umí při tanci takhle rozvášnit. Talentovaná a pozitivní. Tak ji popisují fanoušci, kteří jsou z ní na větvi. Oblékla lichotivou černou barvu, která ji opticky zúžila a ani třásně na kostýmu nepůsobily masivně.

Herečce s korpulentní postavou to náramně slušelo. Byla to opravdu skvělá proměna. I přes svoji postavu na parketu válela, jako kdyby jí bylo dvacet. „Moc se jí to povedlo. Držím palce. Úžasný výkon a super podívaná. Má nejvíc energie. Mladí jsou oproti ní jako mrtvoly,“ hlásá jeden z příznivců na sociálních sítích.

Krasavici Monice Bagárové, která si i ve svém osobním životě zakládá na vzhledu, to také moc slušelo. To, že má obličej jako panenka, je známé. První večer ve StarDance však vypadala, jako by odběhla z Disneyho pohádky. Byla naprostou kopií princezny Belly z Krásky a zvířete.

Na tanečním parketu sice moc chvály nedostala Veronika Arichteva, ale zato za její vzhled rozhodně ano. Kratičké třásňové šaty ukázaly její skvělou figuru a výrazná barva podtrhla hereččin odstín pleti. Byla opravdu velmi svůdná.

Start to byl tedy velkolepý. Další řada soutěže StarDance nenechala nikoho chladným. Mikrofonů se opět chopili Tereza Kostková a Marek Eben a zvládli to na jedničku.

Mohlo by vás zajímat

Další články