Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Které celebrity jste za rok 2014 nejvíc googlovali? Budete překvapeni!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Společnost Google zveřejnila žebříček nejvyhledávanějších celebrit přes jejich stránku za rok 2014.

Na prvních třech místech jsou ženy. Už je jasné, že se oproti minulým rokům neumístil Justin Bieber Zato na třetím místě se událo velké překvapení!

1. Jennifer Lawrence (24)

Nebudeme si nic nalhávat. Stará dobrá Jenn se dostala na první místo v žebříčku nejvyhledávanějších celebrit především proto, že byla společně s Kate Upton nejvýraznější postavou kauzy Fappening Kvůli skandálním pornofotkám, které zaplavily kvůli hackerům na podzim internet, se trochu pozapomnělo, že Jennifer umí i jiné věci než nastavovat intimní části svého těla před objektiv Je vynikající herečkou a v roce 2013 dostala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli.

2. Kim Kardashian (34)

Kardashianovi patří mezi nejznámější americké rodiny. Říká se o nich, že jsou to takové celebrity nové doby. Neumějí nic a všechno. Stvořila je populární reality show Keeping Up with the Kardashians. Nejslavnější z celé rodiny je právě Kim. Ta se stala celosvětově slavnou celebritou a letos si v italské Florencii vzala Kanyeho Westa, se kterým má roční dceru North West. Nedávno se pokusila tzv. zbořit internet hodně kontroverzní fotografií. To se jí sice nepodařilo, ale více parodií než na její fotku v letošním roce nevyšlo.

3. Julie Gayet (42)

Překvapení roku, chtělo by se říct. Nám v podstatě neznámá francouzská herečka a filmová producentka obsadila třetí místo v žebříčku, který vydal internetový vyhledávač Google. Ale tohle opravdu není způsobeno žádnou životní hereckou rolí. Julie zajímala proto, že v lednu 2014 vyšel najevo její vztah se současným francouzským prezidentem Francoisem Hollandem, který následně ukončil svůj tehdejší vztah. Julie je rozvedená matka dvou malých dětí.

Tak to byly ony. Tři dámy, které vás v letošním roce nejvíce zajímaly!

Související články

Další články