Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kterápak kráska na nás vystrkuje dokonalou prdelku? Živí se tělem a randí s fešným fotbalistou

Tato modelka se ráda ukazuje v plavečkách.
Zdroj: Resort Svatá Kateřina/Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Je jednou z našich nejhezčích modelek a moc dobře to ví. Proto jí nedělá problém ani v mrazivých dnech na sebe obléknout bikiny a jít osvěžit své sexy křivky. Teď byla potěšit lačná očka v resortu Svatá Kateřina, kde si ji ale raději hlídal přítel, fotbalista Filip Novák. Už víte, jak se Miss Earth jmenuje?

Samozřejmě jde o sebevědomou Nikolu Buranskou (23), která si moc ráda dopřává různé procedury, aby její tělo bylo ještě krásnější a odpočatější. Modelka dostala předčasného Ježíška. Přítel ji zahrnul luxusem a odvezl ji do resortu Sv. Kateřina, aby zde spolu strávili nerušeně několik dní. Nejúžasnější na tom celé je, že zde není wi-fi ani televize, takže si zda může každý odpočinout a nabrat nové síly.

„Musím Fida pochválit, nejspíš jsem byla moc hodná, protože Ježíšek přišel o trochu dřív,“ směje se půvabná Nikola. Do Česka se z pracovních cest vrátila na začátku prosince. Její přítel Filip Novák teprve před pár dny a rovnou s pořádným překvapením. „Do poslední chvíle jsem nevěděla, kam vlastně jedeme. A nakonec jsme přijeli do ráje. Je to vzácné, být v dnešním světě offline. Parádně jsme si to užili. Na denním rozvrhu byly nejrůznější zábaly, masáže a poprvé jsem zkusila i jízdu na koni. Nádherný první dárek k Vánocům. Mám báječného přítele!“ chválí si partnera Nikola.

Ta se nebála toho obléknout miniplavečky a užívat si pohody resortu. Jen přítomní pánové z toho měli málem infarkt, když se tam promenádovala taková kočka. Ta přiznala, že už by vlastně svému partnerovi nemusela dávat žádný dárek, protože už se o to postaral los evropské ligy.

„Přítelův tým si to nakonec v únoru rozdá se slavným anglickým klubem Manchester United, takže i on má už takový předvánoční dárek,“ prozradila se smíchem Nikola, která se o Vánocích nehlídá a sní, na co přijde. Jenže na jejím těle to prostě není poznat… .

Související články

Další články