Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Která vnadná zpěvačka se proměnila v rockera Alice Cooper? Škoda že u toho nemůže ukázat bujný dekolt

Ta podoba je neskutečná.
+ Další 4 fotografie
Začátek talentové show Tvoje tvář má známý hlas se neodmyslitelně blíží a už teď si u nás můžete vychutnat první proměnu, ze které vás přejde zrak. Z krásné a hodně obdařené zpěvačky se stal tvrdý rocker Alice Cooper a najednou zestárla tak o třicet let. Až se člověk nepřestává divit, jak je práce maskérů těžká. Zvlášť zakrýt její bujné poprsí muselo trvat věčnost.

A je to tady! Už za dva dny odstartuje na Nově očekávaná druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas, která na jaře pobláznila Českou republiku. Mezi osmičkou nových soutěžících je i oblíbená zpěvačka Marta Jandová, která se v první epizodě promění v amerického rockera Alice Coopera. A proměna je to opravdu povedená! „Budu shrbená, musím pracovat s pusou a ještě u toho zpívat. Doma už nedělám nic jiného, než že si opakuju text,“ říká Marta. O její proměnu se postaral tým špičkových maskérů a kostymérů.

Nos rockera vymodeloval Martě Jandové umělecký maskér pořadu David Šesták. „Alice Cooper má nos křivý, tak jsem se snažil, aby co nejvíc odpovídal skutečnosti. Takový nos je hotový za zhruba čtyřicet pět minut. Protože natáčíme v létě a i ve studiu je teplo, je třeba nosu věnovat větší pozornost, aby se neodlepil.“

Ale udělat z ní chlapa dalo dost zabrat. Martininy velké pětky se jen tak neschovají, nakonec se to ale podařilo, když ji navlékli do kostýmu rockera. Najednou zestárla a změnila se v ošklivého chlapa.

Tak kdo chce vidět, jak se z krásné Marty stal rozdováděný zpěvák s pyrotechnikou a taneční průpravou, tak se nezapomeňte už tuto neděli dívat na TV Nova od 20.20.

Mohlo by vás zajímat

Další články