Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Která slavná miminka přijdou zanedlouho na svět? Tyto krásky letos porodí

Slavné ženy tento rok porodí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
děti
V loňském roce oznámilo několik slavných žen, že jsou v požehnaném stavu. Některé šly s pravdou ven téměř okamžitě, některé čekaly na to, až překlenou první tři měsíce a některé radostnou novinu oznámily o Vánocích. Připravili tak svým fanouškům pod stromeček pěkné překvapení.

Slavné páry tuto šťastnou novinu nejčastěji oznamovaly prostřednictvím sociálních sítí.

Už nešlo zapírat

Krátce potom, co vyšlo najevo, že tito dva spolu začali randit, přišla další krásná zpráva. Na začátku září modelka Aneta Vignerová oznámila, že je těhotná. Tatínkem není nikdo jiný než scénárista a režisér Petr Kolečko „Jsem zamilovaná. Kdyby to nebylo vážné, určitě bych s tím nešla ven. Okouzlil mě určitě svým humorem. A samozřejmě se jeden druhému líbíme jako lidi,“ rozplývala se Aneta nad svým partnerem v únoru.

Oficiálně se o těhotenství zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové (28) národ dozvěděl dost netradičně. Začátkem září tuto radostnou novinu propálil Jan Kraus ve své show. Berenika čeká pravděpodobně holčičku. Těhotenství přišlo stejně jako u Anety Vignerové jen pár měsíců po tom, co začala randit se svým přítelem Kryštofem. Berenika už má pořádné bříško a vypadá to, jako by měla rodit každým dnem.

Dostanou sourozence

V říjnu vyšlo najevo, že čeká své druhé dítě i herečka Aneta Krejčíková Synovi Beníkovi, který se narodil před rokem a půl, tak přibude sourozenec. Aneta se nechala slyšet, že napodruhé chce rodit doma.

Marie Doležalová se o svém těhotenství dozvěděla také už v létě. Přiznala, že zpočátku ho tajila i před rodinou. S pravdou ven vyšla až začátkem listopadu, kdy už bříško nedokázala schovávat. Maruška s Markem čekají už druhé miminko. V roce 2018 se jim narodila dcera Alfrédka.

Vánoční překvapení

Radostnou novinu si nechali na vánoční čas zpěvačka Monika Bagárová s přítelem Makhmudem Drobné zpěvačce už se také začalo rýsovat bříško. Monika prozradila, že je ve 4. měsíci a své první miminko by měla přivést na svět v červnu.

Už třetí těhotenství oznámila na podzim i zpěvačka Victoria Velvet. Ta své tajemství prozradila netradičně v rádiu v rámci Ranní show, kterou vysílá spolu s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Kolegové se zajímali o to, s kým Viktorie miminko čeká. Ví se totiž, že její manžel Thom nepochází z Česka a pracuje převážně v cizině.

Těsně před Vánoci oznámila těhotenství i dabérka a herečka Ivana Korolová Miminko Korolová čeká se svým manželem, bubeníkem Jiřím Veselým, kterého si vzala v roce 2017. Ivana mimo jiné po zesnulé Heleně Štáchové dabuje Lízu v seriálu Simpsonovi.

Poprvé maminkou se v příštím roce stane i Lenka Limberská. Manželka plzeňského záložníka radostnou novinu oznámila s obavami z možných počátečních komplikací. Z fotbalisty tak udělá trojnásobného tatínka. Lenka s Davidem se vzali loni v květnu na exotickém ostrově Mauricius.

O víkendu oznámila těhotenství i moderátorka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková Rodit by měla začátkem léta a bude to pro ni už druhý porod. Doma má s manželem Urbanem chlapečka Erika.

Všem nastávajícím maminkám přejeme hodně zdraví.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy