Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Která role je její životní? Bývalá UČITELKA Pavla Tomicová na sebe eXtra.cz práskla leccos!

+ Dalších 24 fotografií
Živila se rok jako učitelka, ale stala se z ní oblíbená herečka, která ve filmech ale i seriálech srší nezaměnitelným humorem. Řeč je o Pavle Tomicové (56), která je aktuálně favoritkou na vítězství v taneční show StarDance. Redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor nejen o tančení, ale i herectví...

Pavla prošla třemi koly v taneční soutěži a jednoznačně se z ní stala hvězda. „Tancování mě baví, ale přiznám, že je to dřina. Po StarDance věřím, že s tancem neskončím, ale budu se mu věnovat,“ prozradila oblíbená herečka. Za svou kariéru ztvárnila desítky nejen filmových ale i seriálových rolí. „Životní roli? Myslím, že ta ve Snowboarďácích, ta mě proslavila,“ netajila se Pavla.

Aktuálně hraje v seriálu Krejzovi pro televizi Prima, před dvěma lety excelovala v seriálové Ulici. „Film a seriál jsou rozličné disciplíny, ale oboje je před kamerou. Rozdíl v tom pochopitelně je,“ pokračovala Pavla, jejíž sobotní výkon ve StarDance lidé klasifikovali tak, že byl nejlepší ze všech soutěžících.

Co všechno nejen o tančení v oblíbené show prozradila, na to se podívejte v exkluzivním videu. Přímý přenos ze čtvrtého soutěžního večera StarDance uvidíte v sobotu ve 20 hodin na ČT1.

Mohlo by vás zajímat

Další články