Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Která Robinsonka je majitelkou nejrozkošnějších křivek? Tahle děvčata dráždí svým vzhledem

Tohle jsou ty nejžhavější kočičky.
Zdroj: instagram
+ Dalších 116 fotografií
Druhá série Robinsonova ostrova je plná nádherných dívek. Je sice pravda, že i v první sérii se to kráskami jen hemžilo, ale rozhodně jich nebylo tolik, jako nyní. Přestože soutěžící mají jen minimální hygienické možnosti a žijí na ostrově prakticky jako křováci, tak určité dívky okouzlily nejednoho pána. Pojďme se podívat na ty nejžhavější z nich.

Už dnes večer odstartuje další díl velmi úspěšné reality show Robinsonův ostrov. Nálada ve sloučeném kmeni je velmi vyostřená a nikdo si nemůže být ničím a hlavně nikým jist. Všichni soutěžící se snaží vyhrát pohádkovou sumu 2,5 milionu korun a udělají pro to cokoliv.

Intriky jsou na denním pořádku a když k tomu přidáte nedostatek jídla, spánku a fyzické vyčerpání z výzev, tak o vyhrocené situace nebude nouze. To ale nemění nic na tom, že současná řada je plná žhavých kočiček s krásnými těly.

Mezi ty nejrozkošnější patří Martina Fialková, Tereza Dušková a Nicol Gremplewska, která si nedávno nechala zvětšit prsa z nulek na krásné čtyřky. Všechna zmíněná děvčata by z fleku mohla dělat fotomodeling, protože na to mají všechny předpoklady.

O které z Robinsonek si myslíte vy, že je majitelkou toho nejluxusnějšího tělíčka?

Související články

Další články