Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Která nádherná česká topmodelka si porodila vlastní klon? Ta podoba je šokující!

Která modelka má tak pohlednou dceru? Ta podoba je až zarážející.
Zdroj: Instagram
Jedna z našich nejkrásnějších topmodelek si snad porodila svůj klon. Sice jsou dcery většinou podobné tátovi, ale v tomhle případě je Ella celá maminka. Bude také tváří Sport Illustrated jako její nádherná máma?

Jako hrdá máma si dává svou Ellu na Instagram, aby se pochlubila, jak malá blondýnka roste. A ona roste do krásy. Je to opravdu kopie Daniely Peštové. Z táty Paľa Habery nemá skoro nic. Stane se také modelkou?

Rozhodně by na to měla tvářičku. Plné rty, jiskra v očích a vzhled anděla. To by ji mohlo předurčit k tomu, být úspěšná v modelingu jako maminka. Třeba se ale mýlíme a půjde spíš v hudebních šlépějích svého úspěšného táty.

Sama Daniela říká, že ji budou podporovat v čemkoliv, ale zatím se Ella teprve rozhoduje, co by ji v životě vlastně bavilo. Ještě je malá na to, aby se poznalo, jestli se bude producírovat po mole, nebo to rozjede na pódiu jako Pavol.

Ale jedno je jasné. Daniela si porodila vlastní klon, malá Haberová je prostě nádherná holka, kterou si rodiče budou muset opravdu hlídat před chtivými chlapci. To zpěvák bude muset být hodně obezřetný a pořídit si radši brokovnici.

Související články

Další články