Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Která má větší melouny? Vnadné sexbomby Perkausová a Bittnerová se společně vyprsily a ukázaly osmý div světa

Ach ty přírodní „kukadla“.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
V českém šoubyznysu se už jen tak nevidí přírodní vnady. Těmi se ale naštěstí ještě pár krasavic může pyšnit. A co když se dvě takové sexbomby sejdou na jedné akci? To pak nejen přítomní pánové nevědí kam s očima. A to Eva Perkausová (22) s Miluškou Bittnerovou (38) ani neměly výstřih až k pupku, jak mají ve zvyku.

Když se tyto dvě pohledné blondýnky sejdou, tak je o zábavu postaráno. Nejenže neustále na křtu kalendáře Veroniky Kašákové štěbetaly, ale ukázaly, že ještě slovanská krása existuje. Žádné silikony, žádné zásahy do krásy přírody, jejich pětky jsou prostě ozdobou toho našeho malého rybníčku šoubyznysu.

Všichni pánové z nich byli odvaření, a to ani dámy nemusely mít obrovské výstřihy, které si tak rády berou. Ale když šlo o charitu, tak nechtěly strhnout pozornost jen na své melounky. Jenže stejně jim to nebylo nic platné.

Eva i Miluška, i kdyby se oblékly do jeptiškovského hábitu, tak by i tak budily pozornost. Prostě bujné vnady nezakryjí, ani kdyby chtěly. A to je dobře. Konečně zas bylo na co koukat. I vy se v naší fotogalerii pokochejte tou krásou.

Související články

Další články