Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KTERÁ MÁ HEZČÍ POSTAVU? Herečka Ivana Jirešová soutěžila s Miss Jitkou Nováčkovou v sexy plavečkách

Obě na sexy linii pořádně dřou.
Zdroj: Hotel Falkensteiner Nassfeld
+ Další 3 fotografie
To tu ještě nebylo, aby mezi sebou herečka s modelkou soupeřily, která je v plavkách více svůdná. Odjely spolu na dámskou jízdu na hory, ale více než lyžování se věnovaly relaxu u vířivky. Tam také obě předvedly dokonalé postavy. Která ji má podle vás rajcovnější?

Není nad to, když si holky vyjedou na společný víkend užít si trochu srandy. Modelka Jitka Nováčková (24) s herečkou Ivanou Jirešovou (39) se nebály svléknout do plavek a ukázat, že se vážně nemají za co stydět.

Nejenže popíjely bublinky, užívaly si klidu ve wellnessu, ale byl o ně opravdu zájem. Na mužskou pozornost si nemohly stěžovat. Ještě aby ano, když vypadají naprosto fantasticky. Je na nich vidět, že na svých křivkách hodně makají. Hlavně Ivana, ta je známá posedlostí bikram jógou.

Teď ale záleží na vás, která se vám líbí více. Brunetka, nebo blondýnka? Obě mají něco do sebe, ale která má podle vás lepší postavu? Ivana na to, že jí bude čtyřicet, Jitce opravdu hodně konkuruje.

Související články

Další články