Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Která je horší? Uksichtěná Kirschner dala zapomenout na zlou Knechtovou

+ Dalších 32 fotografií
Co říkají diváci?
Porotkyně show The Voice a skvělá zpěvačka Jana Kirschner (40) se každou neděli snaží bavit publikum TV Nova. A moc jí to nejde. Jana tak dala vzpomenout na slovenskou kolegyňku Katarínu Knechtovou (37). Tu diváci také nemilovali. Dnes jí ale už odpustili. Kirschner je prý podle diváků ještě mnohem horší kousek.

Obě dámy mají mnoho společného. Obě jsou zpěvačky, obě pochází ze Slovenska a obě se snaží dělat show. Ani jedna to ale podle televizních diváků neumí…

Když Katarína Knechtová působila v roli porotkyně SuperStar, tak se na její hlavu snášela drsná kritika. Diváci tvrdili, že se chová jako sprostá buranka. „Hnus, je mi z ní zle. Tak se dáma nechová,“ zněl tehdy jeden z komentářů. „Knechtová se vyjadřuje jako ze 4. cenové. Svými průpovídkami uráží soutěžící, nedá se na to dívat,“ zněl další komentář.

Knechtová si diváky svým vystupováním opravdu nezískala. Ptali se, zda je normální, aby se takto někdo choval v ostře sledované show. Kataríně bylo několikrát zdůrazněno, že na SuperStar se dívají i děti. Ale moc to na ni neplatilo a dál si jela svůj styl.

Dnes je Knechtové ale už odpuštěno. Diváci se soustředí na Janu Kirschner a vzpomínají, že Knechtová byla vlastně ještě zlatá pohodová holka. Že sice byla zlá a vulgární, ale nepůsobila jako trapná blbka. Alespoň tak zní hlas diváků, kteří v soutěži The Voice sledují Kirschnerovou.

Přitom obě dámy jsou sexy, mají hezký hlas a mohly by působit mile. Jenže zvolily taktiku jít úplně na dřeň. Je to hlavně jejich škoda.

Mohlo by vás zajímat

Další články