Ulice je asi v tuto chvíli jediný televizní seriál, ve kterém hraje tolik nádherných hereček. Představitelka Terezy Jordánové Patricie Solaříková bývala dlouhou dobu kritizována za svou nadváhu a fanoušci si posteskli, že jim chybí její sexy křivky.

To si herečka nejspíše vzala k srdci a začala na sobě ukrutně makat. Zhubla již před delší dobou, ale na své vizáži pracuje dál. Nyní s novou rolí přišla i nová Patricie Solaříková. Ta se z nudné učitelky, kterou mají všichni spojenou jenom s Ulicí, stane ukrutně sexy mrchou. O jejím překvapivém vzhledu jsme již informovali ZDE. Nebylo by na škodu, kdyby se v takovou šťabajznu proměnila i v seriálu Ulice.

Další roštěnkou je Aneta Krejčíková, která v seriálu dostává čím dál tím více prostoru. Všichni moc dobře víme, že Aneta je v oblasti hrudníku skvěle vybavená. Jen škoda, že v nekonečném seriálu ji kostymérky pořád navlékají do nějakých roláků a triček bez výstřihu. Na druhou stranu je to přece jenom rodinný seriál vysílaný před desátou hodinou večerní a asi by nebylo vhodné, kdyby nám Gábinina prsa lezla přes obrazovku až do talíře s večeří.

Nudnou postavou, o které se sice pořád mluví, ale v seriálu se už dlouho neukázala, je jednoznačně Skyler. Sara Sandeva, která ji hraje, je nádherná dívka, ale roli má na nic. Skyler je ustrašená novopečená maminka, která toho moc nenamluví. Jejím největší úspěchem v Ulici zatím bylo, když se polonahá producírovala před stárnoucím kmetem Bedřichem a ten z toho měl pravděpodobně erekci ještě dva týdny po natáčení.