Den strávený u bazénu už není taková nuda jako kdysi. „Trapné“ plavání a čvachtání se už nenosí a dnes je populární se fotit s luxusním nafukovacím zvířetem obrovských rozměrů. Tento trend se u nás tohle léto rozmohl natolik, že mu propadly i české a slovenské celebrity jako Andrea Verešová, Silvia Kucherenko , Inna Puhajková a v neposlední řadě i Zuzana Plačková, slovenská playmate.

Jen málokdo ví, že tahle „novinka“ byla trendy v Americe už v roce 2015 a přišla s tím jako první právě zpěvačka Taylor Swift. Poté se přidala Rihanna, Nicki Minaj nebo kanadský zpěvák Justin Bieber.

Poté, co světové celebrity zveřejnily fotografie s luxusními nafukovacími zvířaty, došlo k nárůstu vyhledávání na Googlu pro slovní spojení „nafukovací labuť do bazénu“. To vše se ale odehrálo právě v roce 2015. Následně o rok později, v červenci 2016, vyhledávání nafukovacích hraček prudce kleslo.

Nejoblíbenější a nejprodávanější hračkou je právě obří nafukovací labuť, která má více než 180 cm. Celebrity si oblíbily i nafukovací jídlo v podobě obří pizzy nebo koblihy.