Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kšeft na prvním místě: Ewa Farna dá po porodu před synem přednost práci!

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 54 fotografií
Nezastavitelná Ewa
Pouhé týdny dělí Ewu Farnou (25) od porodu prvního potomka, přesto stále pracuje. Kšeft je zkrátka kšeft a zpěvačka si ani kvůli miminku nehodlá uniknout žádnou příležitost. V pokročilém stadiu těhotenství několikrát koncertovala, naposledy tento týden v Jihlavě, a zanedlouho se všem chystá vyrazit dech ještě větší bombou!

Ewa Farna (25) je zkrátka nezastavitelná, od práce ji neodradí ani těhotenské bříško a blížící se porod. Ten už skutečně klepe na dveře, podle mnoha odhadů je zpěvačka v osmém, dokonce snad devátém měsíci!

Že se chlapeček, kterého Farna čeká s manželem Martinem Chobotem (30), narodí co nevidět, dokazuje i plán koncertů. Od 12. dubna se totiž Ewa prakticky nezastaví, čeká ji několik vystoupení v Polsku a jedno u nás. Selský rozum velí domyslet si, že termín porodu musí mít zpěvačka ještě předtím.

V květnu navíc Ewa vyjíždí v Česku na velké turné, které se potáhne až do listopadu. Téměř každou volnou chvíli bude trávit koncertováním v Polsku. A jelikož Chobot je kytaristou v její kapele, o synka se zřejmě budou starat prarodiče anebo chůvy.

Hůř si už nastávající rodičové takové pracovní vytížení načasovat nemohli. Snad jim syn za pár let nevyčte, že první rok jeho života zasvětili víc hudbě a penězům než jemu…

Související články

Další články