Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kryštof Hádek odhaluje ve filmu Backstage drsné zákulisí talentových soutěží

+ Další 4 fotografie
Taneční love story plná streetdance sleduje příběh dvou milenců a jejich taneční skupiny, která se protlouká po místních tanečních battlech. Pak se jim ale otevře svět velkého světa a showbyznysu díky účasti ve sledované televizní show. Talentová soutěž ale znamená pro jejich charaktery a přátelství těžkou zkoušku. Kryštof Hádek o tom ví své, jelikož je režisérem jedné takové soutěže.

Kryštof Hádek se proslavil rolemi hodných až stydlivých hrdinů. V prvním českém tanečním filmu Backstage, který právě vstupuje do kin, se ale Kryštof představuje úplně jinak, než jak ho známe. Hraje bezskrupulózního režiséra velké televizní talentové soutěže, který se nezdráhá s hrdiny filmu manipulovat a dělat podrazy.

Vše ve jménu sledovanosti a zájmu diváků. „Tohle nám divačky sežerou i s navijákem, ty hlasujou nejvíc,“ pochvaluje si Kryštofova postava poté, co si bez lítosti pohrál s city mladých hrdinů. Intimní chvilku nejen pomohl zinscenovat, ale taky ji neváhal natočit. Sám Kryštof si svou roli a natáčení užil. „Naučil jsem se díky své roli během natáčení ovládat přenosový vůz,“ směje se Kryštof.

Poznají tvrdé prostředí talentové soutěže bývalí i současní účastníci? „Dala jsem scénář přečíst pár lidem, kteří prostředí televizních soutěží znají. Jestli to není přehnané. Říkali, že ve skutečnosti je to mnohem horší,“ přiznává režisérka Andrea Sedláčková.

Související články

Další články