Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KRYSTALICKÁ NENÁVIST! Simona Krainová ve válce! Kvůli Veronice Kopřivové se už dva dny hádá na Facebooku

Simona Krainová (vlevo s moderátorkou Evou Perkausovou) se ostře pustila do
Veroniky Kopřivové. A na Facebooku začala mela.
Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Nenávist, agresivita, zlo, hádky a bolest! Přesně takhle to vypadá na Facebooku, kde mezi sebou válčí Simona Krainová (43), Veronika Kopřivová (25) a jeden známý novinář. Tohle je opravdu síla! Kdo si začal první?

Jak celá nechutná záležitost začala? Veronika Kopřivová přijela do Česka, aby zde na charitativní akci vydražili nepovedenou fotku. Byl to propadák. Jediný, kdo chtěl fotku z milosti koupit, byla redakce eXtra.cz. Pak za podivný snímek nějaký muž dal 30 tisíc korun a zdálo se, že trapas je u konce. Ale to byl teprve začátek.

Do hry se vložila stárnoucí modelka Simona Krainová, která fotografa i Kopřivovou drsně zkritizovala. Simča Verunku vůbec nešetřila – celý článek najdete ZDE.

Ale ani toto nebyl ještě konec. To hlavní mělo přijít.

Jeden známý bulvární novinář si totiž vzal na mušku Krainovou a vzkázal jí, že umí akorát kritizovat. A také zaspekuloval, jak to asi bylo se začátkem kariéry, kdy se Simona zkoušela prosadit ve Francii.

Faktem je, že Simona Krainová už drsně kritizovala hodně lidí. Většinou se pouští do krásných a mladých žen. Takže to od Simči schytala nejen Kopřivová, ale také Agáta Prachařová nebo Andrea Verešová (36). Prostě Simona si pusu vůbec nehlídá.

Jenže tohle bylo na Simonu moc. Ona kritizovat může, ale když někdo kritizuje ji, tak zuří. Na Facebooku rozjela hodně drsnou protiofenzívu. Na jedné straně tak bojují novináři, kterým Krainová vadí. Na straně druhé pak za Simonu kope její partička. Hodně se jí zastává třeba stylista Filip Vaněk.

„Já si myslím, že je zbytečný osočovat Simonu za to, že řekne pravdu! Možná by se mělo začít psát opravdu objektivně a nezaměňovat košťata za celebrity. Chápu, že pravda se u nás moc nenosí a kdo ji říká, moc oblíbený u masy není. Já ji mám rád za to, že není stádo a říká, co si myslí a většinou má pravdu,“ napsal na obranu Simony Krainové Filip Vaněk.

Bránila se také sama Simona a na Facebook nahrála otisk z webové stránky, kde se drsně útočí na bulvární novináře. Byla ale poučena, že sdílí materiál, který zakázal soud. Takže se začala uklidňovat.

Redakci eXtra.cz nejvíce zajímalo, co dělala Simona ve Francii, když ještě nebyla slavnou modelkou. Ale vypátrat se nám to nedaří. Takže pokud to víte, tak nám napište do redakce na náš mail – redakce@extra.cz.

A pokud to nevíte a chcete se bavit, tak jděte na Facebook. Žije to tam! Do bitvy mezi Simonou, Veronikou, bulvárními novináři a fotografy se totiž už zapojila i Ornella Koktová a je to super čtení. Chtělo by to jen popcorn!

Související články

Další články