Žena z Blanska (20) venčila 24. dubna psa kamarádce. Jenže pes skončil poleptaný a zmlácený. Následně žena z útoku obvinila tři děti, které měly psa polít kyselinou, zmlátit klackem a utéct. Pes skončil na veterině. Měl proraženou lebku a poleptané oko a čumák. Jenže se ukázalo, že je všechno úplně jinak. Policie totiž žádné tyrany nenašla, protože ani nemohla.

Případ nadzvedl ze židle snad všechny a na pejska se hodně lidí skládalo. Jenže vše bylo úplně jinak, než mladá žena vypověděla. Celé napadení psa si totiž vymyslela. Proč to udělala?

„Bála se totiž majitelce říci, že psíka nešťastnou náhodou zranila sama. Při vysávání společné domácnosti na krysaříka převrhla kbelík s koncentrovaným saponátem,“ řekl Blesku kriminalista Zdeněk Grénar.

„Žena dostala strach, přemluvila přítele a společně vymysleli verzi o přepadení třemi chlapci. Právě muž se později přiznal, že je to celé výmysl,“ doplnil Grénar. Celý případ tak skončí jen u přestupkové komise. Pes je po operaci a živý. Žena ale nejspíše přišla o kamarádku a důvěru všech.