Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Krysa, nebo veverka z Černobylu? Tříoké monstrum děsí lidi na sítích

Krysa, nebo veverka z Černobylu? Tříoké monstrum děsí lidi na sítích
Zdroj: Reprofoto YouTube
+ Další 3 fotografie
Video
Po internetu koluje video, které zachytilo tříokého mutanta. Lidé se dohadují, zda jde o krysu, veverku nebo Pokémona. Také se snaží objasnit původ jeho třetího oka. Mnozí se domnívají, že jde o nemocné zvíře. Jeho upřený pohled do objektivu ovšem vystrašil spoustu uživatelů sociálních sítí.

Uživatele TikToku vyděsilo video, které zachycuje zvíře podivuhodného vzezření. Vypadá jako černá krysa nebo veverka, ovšem zdá se, že na čele má třetí oko. Přesné místo pořízení videa není známé, uživatel, který ho na sociální síť umístil, ale pochází z Texasu.

Video se stalo virálním, zhlédlo ho už přes šest milionů lidí. Zvíře na záznamu nejdříve nevinně pobíhá po chodníku. Když na něj majitelka kamery zavolá, stvoření se otočí a upře na ni své tři oči. „Je to veverka, kterou Ozzy Osbourne (72) zasáhl svým novým plamenometem,“ napsal jeden z komentujících na internetu. „To na čele může být ve skutečnosti klíště. Přinejmenším je to ale divná krysa,“ uvedl další. Objevily se také hlasy, že jde o veverku z Černobylu nebo Pokémona.

Nemocná srst

Někteří komentující prohlásili, že se jedná veverku šedou s melanismem, tedy s výrazným rozvinutím tmavého pigmentu kůže a srsti. Zvíře navíc působí, jako kdyby trpělo nějakou nemocí, například svrabem, která se výrazným způsobem podepsala na jeho srsti. I to by mohlo vysvětlovat, proč se zdá, že má na hlavě třetí oko.

Důvod, proč připomíná krysu, je pak dlouhý holý ocas. Také na to upozorňují někteří uživatelé. Veverky si totiž podle jednoho z nich na jaře berou srst ze svých ocasů kvůli hnízdům předtím, než se jim narodí mláďata. Chlupy jim pak obvykle dorostou.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy