Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krvežíznivá Meghan: Herečka se chystá pomstít samotnému králi Karlovi III., tvrdí expert

spoj krále Karla III. a Meghan Markle
Zdroj: Wikimedia CommonsIArnaud Bouissou, CC0 a Profimedia.cz/koláž extra.cz
+ Další 2 fotografie
pomsta

Podle odborníka na královskou rodinu se Meghan Markle rozhodla pomstít samotnému králi Karlovi III. Herečka prý cítí křivdu ze strany příbuzných svého milovaného prince Harryho a její hněv míří právě na britského monarchu. Tvrdí to královský životopisec Tom Bower pro britský web Express.

Konec "války" mezi královskou rodinou a princem Harrym s Meghan Markle se ke konci rozhodně nechýlí. Od vydání kontroverzního dokumentu na Netflixu, kde se herečka se svým partnerem pustili do svých příbuzných, začal Harry chodit po amerických talkshows a plive jedovaté sliny na všechny strany. Zhrzený princ ke všemu nedávno vydal i knihu Spare, v níž nijak nešetří ani svého bratra.

Teď se však má do své "ofenzivy" pustit i Meghan, která má být také údajně dost krvežíznivá. "Meghan lidi zavrhuje kvůli jakékoli slabosti, je to taková její specialita. Stejně jako ponížila vlastního otce, ublížila své rodině a několika přátelům, chce se pomstít i příbuzným Harryho za domnělé urážky vůči její osobě," uvedl pro britský web Express královský životopisec Tom Bower. "Proto Harry trval na tom, že by se rodina měla jeho ženě omluvit," doplnil.

Král bude čelit útoku

Podle experta na královskou rodinu se máme na co těšit. "Meghan je někdo, kdo se za velmi krátkou dobu vyšplhal po společenském žebříčku až nahoru. Vévodkyně totiž umí vycítit lidské slabiny na míle daleko a z krále Karla III. jeho zranitelnost přímo čiší," vysvětlil Bower pro portál The News. Podle jeho názoru má být příštím cílem Meghan samotný král Karel III.

A jak chce americká herečka údajně zasáhnout britského monarchu? Prý se chystá mu pošramotit pověst, stejně jako touží po znedůvěryhodnění královské rodiny v očích veřejnosti. Zda je to pravda, ukáže čas.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy