Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Krvavý závěr filmu Lída Baarová: Nahá Anna Fialová spáchala sebevraždu v hereččině vile!

Krvavý závěr filmu Lída Baarová: Nahá Anna Fialová spáchala sebevraždu v hereččině vile!
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Chtěla pro ně jen to nejlepší, ale nakonec se Lída Baarová (†86) stala pro svou rodinu prokletím. Matka zemřela při výslechu na infarkt, otec si kvůli ní nechal amputovat nohu a sestra Zorka Janů spáchala krvavou sebevraždu. Skočila z okna sestřiny vily na pražské Hanspaulce. Brutální skoncování se životem zahrála ve velkofilmu Lída Baarová herečka Anna Fialová, vnučka Limonádového Joe.

Po konci druhé světové války trpěla nejenom Baarová, ale celá její rodina. Prvorepubliková herečka to táhla s nacistickými pohlaváry a v osvobozeném Československu jí to nedarovali. Mladší sestru Zorku kvůli sestřině minulosti vykopli z Vinohradského divadla. Navíc trpěla depresemi a v 25 letech si tragicky vzala život v rodinné vile.

„Řekla otci, že se musí vykoupat a tam nahoře ve vile se koupala. Říkala, že musí být čistá. Otec šel dolů připravit oběd a než přišel nahoru, slyšel, jak ona skočila nahoře z koupelny,“ vzpomínala tehdy Baarová. „Skočila na schody do zahrady. Ještě dvacet minut žila a pak zemřela,“ řekla před lety Baarová v dokumentu Milana Wolfa z roku 1989.

„Hrála ve Vinohradském divadle a jednou šla na zkoušku a mezi dveřmi stál Václav Vydra a řekl, že ji tam nepustí, že tam nemá co dělat jako moje sestra. Ona si to vzala strašně k srdci a pak byla nervově tak zničená. Otec s ní měl hrozný těžkosti. Chtěl ji dát do nervovýho sanatoria,“ dodala herečka, která je dnes už také po smrti.

Velkolepé filmové zpracování v hlavní roli s Táňou Pauhofovou sice není úplně přesné, ale o životě herečky toho řekne mnoho. V krvavé sebevražedné scéně excelovala Anna Fialová, která odhalila i své přednosti.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy