Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krvavý útok na škole ve Vrútkách: Mladík bodal do dětí, dva mrtví, několik zraněných

Krvavý útok na škole ve Vrútkách: Mladík bodal do dětí, dva mrtví, několik zraněných
Zdroj: Policie SR
+ Další fotografie
Strašlivý útok
Ve čtvrtek se na slovenské základní škole ve Vrútkách odehrálo něco opravdu příšerného. Muž zaútočil na zaměstnance školy a i na děti. Jednoho člověka zabil a několik dalších zranil. Policie muže při zásahu zastřelila. Podle policejního ředitele byl útočníkem bývalý student školy.

Základní škola na Slovensku v ulici M. R. Štefánika ve Vrútkách si dnes prošla něčím, co nikdo nečekal. Podle serveru Aktuality.sk jeden ze zaměstnanců školy napadl své kolegy ale i děti.

Dvaadvacetiletý útočník pocházející z města Martin měl pobodat tři dospělé osoby a dvě děti. Jedna z pobodaných osob bohužel vážným zraněním podlehla. Ostatní zranění byli převezeni do nemocnice ve městě Martin.

Mezi napadenými je ředitelka školy a zástupce ředitele. A právě zástupce ředitele útok nepřežil.

Proti útočníkovi musela policie zakročit použitím donucovacích prostředků. Policisté použili zbraň, se kterou útočníka střelili. Po zásahu policie útočník zraněním podlehl.

Podrobnosti nyní vyšetřuje policie a situaci má již pod kontrolou. "Na místo byl také vyslán posttraumatický tým," uvedla slovenská policie na sociální síti. Mimo jiné na místo útoku směřuje také policejní prezident Milan Lučanský.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy