Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Krvavý útok! Dominik Feri napaden na Moravě. Co se stalo?

+ Další 2 fotografie
Být známým politikem má nejen světlé, ale i stinné stránky. Sám se o tom mohl přesvědčit Dominik Feri (22), pro kterého se obyčejný výlet na Moravu stal noční můrou poté, co byl fyzicky napaden dvěma muži. Na místě dokonce tekla krev.

Dominik Feri je jednou z nejvýraznějších osobností české politické sféry. Právě díky tomu se jeho relax na Moravě proměnil z klidného výletu v boj o zdraví. Byl totiž fyzicky napaden dvěma muži, kteří se s jeho názory zcela neztotožňují.

Sám politik se k incidentu vyjádřil na Instagramu. „Jel jsem na Moravu a nějací dva pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ připsal k fotografii, kde má na sobě roztrženou košili potřísněnou krví. Už během chvíle se ale do foťáku usmíval. „Jsem OK,“ napsal k snímku, kde ukazuje zakrvácené zuby.

Samozřejmě napadení nezůstalo jen záležitostí sociálních sítí. „Policie je na místě, sanitku radši zavolali. Na Twitteru jsou fotky útočníků. Politický náhled na svět je jedna věc, fyzické násilí druhá,“ připsal do komentářů. Snímky útočníků, kteří Dominikovi uštědřili pár šrámů, najdete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články