Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Krvavý úplněk ve Střelci: Superměsíc se zatměním změní život Blížencům a Váhám

Horoskop na květnový superúplněk: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Pokud jste se v posledních dnech potýkali s vnitřními rozpory, vinu na tom může mít i nadcházející superúplněk. Ten ve znamení Střelce totiž přináší potřebu udělat volbu a uzavřít některé staré cesty. Slunce bude touto dobou v Blížencích, což už samo o sobě vypovídá, kde se zmiňovaný vnitřní rozpor bere. Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud jste se dlouho obávali učinit některá rozhodnutí, život je pravděpodobně v tomto období udělá za vás. Může vám tak přijít do cesty cosi nečekané a otevřít úplně nové možnosti. Více najdete v galerii!


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud cítíte, že potřebujete do života přinést více optimismu, zaměřujete se především na to, co je ve vašem životě dobré a čeho chcete dosáhnout. Nezapomeňte, že vesmír vám nikdy nepošle nic, co byste nebyli schopni zvládnout a ustát. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ve velké míře přicházejí do vašeho života potenciální pracovní příležitosti a záleží jen na vás, jak se k nim postavíte. Pokud dáte přednost strachu, existuje možnost, že ani nezkusíte, co by pro vás mohlo být dobré. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Během superúplňku, ale i několik dní po něm, vnímejte energii, která se vám nabízí, a čerpejte z ní svou sílu. Už samotný čas, kdy k němu dojde, je spojením magických čísel, která jsou označována za andělská a přinášejí vám změnu. V galerii najdete, čeho se bude týkat.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

V tomto fantastickém jevu, ještě ve spojení s energií Měsíce, k vám může přijít zpráva, která vám kompletně změní život. Stačí, když budete otevřeni symbolům a znamením. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte otevřeni všemu, co se vám v tomto období ukáže. Superúplněk má duchovní sílu, která vás dovede ke všemu, co ve svém životě momentálně potřebujete. Vnímejte toto poselství. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud chcete změnit svůj život, na nic nečekejte a okamžitě jednejte. Vše je v souladu a vaše kroky povedou tam, kam potřebujete. Neblokujte si hojnost do vašeho života, naopak: přijměte ji. V galerii najdete, na co dalšího se zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny potřebují najít znovu svůj směr. Vnitřní rozpor, který ve vás za poslední dny dominuje, je třeba okamžitě vyřešit. Pokud cítíte, že je něco špatně, intuice se nemýlí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Superúplněk do vašeho života přináší energii změn, které vaší rutinou otřesou v základech. Skoro by se dalo říci, že to pro vás bude velmi přelomové období, které bude nadějí pro uzdravení vašeho vnitřního dítěte. Tip pro vás najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Popusťte uzdu fantazii a běžte si za tím, co chcete. Superúplněk v ohnivém Střelci vás k tomu přímo vybízí. Nemáte se čeho bát, seshora jste chráněni a vedeni. V galerii najdete, na co dalšího se zaměřit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neseďte na zadku, na co čekáte? Tenhle čas je váš! Distancujete se od změn, protože se bojíte, že vám život naruší příliš. Ve skutečnosti se vám už dávno vše mění pod rukama a nevyhnete se tomu. V galerii najdete, na co se těšit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Slunce v Blížencích přivádí do vašeho života velký konflikt mezi dobrem a zlem. Jen vy sami víte, co skutečně udělat v takovém rozhodnutí a jakým směrem se vydat. Požádejte vesmír o ochranu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy