Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Krvavý Měsíc přináší hrozivou předpověď: Po něm má nastat APOKALYPSA!

Krvavý Měsíc přináší hrozivou předpověď: Po něm má nastat APOKALYPSA!
Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Další fotografie
Na Zemi se žene katastrofa, po níž má svět, jak ho známe, zaniknout. Po 152 letech ve středu ozáří noční oblohu modrý a krvavý Měsíc. Už v biblických knihách bylo předpovězeno, že přesně takhle začne soudný den, tedy návrat Ježíše Krista. "Slunce se obrátí v temnotu a Měsíc se změní v krev," stojí v bibli.

Nejenom křesťané upínají zraky ke středě 31. ledna. Noční oblohu totiž ozáří Měsíc v rudé barvě. Bude vypadat přesně tak, jak jeho podobu popisuje bible během soudného dne. Také další indicie, které se v Písmu svatém objevují, se v uplynulých dnech a měsících naplnily.

"A když otevřel šestou pečeť, uviděl jsem, že nastalo veliké zemětřesení, Slunce zčernalo jako žíněný pytel a Měsíc úplně zkrvavěl. A nebeské hvězdy spadly na zem, jako když fíkovník zmítaný vichrem shazuje své pozdní fíky; a nebe zmizelo, jako když se svinuje svitek, a každá hora i každý ostrov se pohnuly ze svého místa," píše se ve Zjevení Janově, části Nového zákona.

Skutky apoštolů tuhle děsivě detailní předpověď ještě rozšiřují: "Slunce se obrátí v temnotu a Měsíc se změní v krev, než přijde den Páně, velký a slavný; a každý, kdo vzývá jméno Páně, bude zachráněn."

Minulý týden proběhlo masivní zemětřesení na Aljašce, odborníci navíc varují i před vlnami tsunami v Tichém oceánu. A Slunce se obrátilo v temnotu už v srpnu, kdy celé Spojené státy včetně prezidenta Donalda Trumpa pozorovaly obrovské zatmění.

Měsíc se zbarví do krvava proto, že Země zakryje Slunce a odrážený sluneční svit bude o to sytější. A kdyby náhodou biblické proroctví nevyšlo, počítejte minimálně se zhoršeným spánkem a bolestmi hlavy.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy