Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krvavý masakr v Ostravě: Mladou dívku (†26) našli v domě s brutálně rozmlácenou hlavou!

Ženu někdo brutálně zavraždil.
Zdroj: facebook.com
Ostrava je v šoku! Ve středu večer někdo brutálně zavraždil mladou Sabinu v rodinném domě tak brutálním způsobem, že ji nebylo možné identifikovat. Celý případ je obestřen tajemstvím a policie zatím nechce poskytovat žádné další informace.

Ostravskou čtvrť Polanka obchází strach. Ve středu večer tam někdo zavraždil mladou ženu Sabinu (†26), a to dost brutálním způsobem. Podle TV Nova se zřejmě někdo vloupal do domu, kde žena byla, a rozbil jí hlavu. Detaily vraždy a vloupání zatím nejsou jasné. Vrazi ale byli hodně suroví. „Měla takovým způsobem rozbitou hlavu, že ji nemohli identifikovat,“ řekl TN.cz Sabinin kamarád.

Policie se k případu zatím nechce vyjadřovat. „Moravskoslezští policisté prověřují zvlášť závažný zločin násilného charakteru, ke kterému došlo na Ostravsku. Provádí se úkony trestního řízení a prověřování v dané věci. Další informace budou poskytnuty ihned, jakmile to situace dovolí,“ řekl policejní mluvčí Richard Palát.

Rodina a kamarádi ženy nemohou pochopit, kdo mohl tak hrůzný čin udělat. Se ženou se loučí na sociálních sítích. „Nechť jí je země lehká, byla to skvělá holka a ještě lepší kamarádka. Bude tady moc chybět,“ napsal jeden z kamarádů. „Budeš mi chybět, nikdy na tebe nezapomenu,“ napsal další.

Související články

Další články