Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krvavý masakr v domě Jágrova kamaráda: Jeden ze synů podřízl matce hrdlo!

Zdroj: profimedia.cz
Tragédie
Obrovská tragédie se stala ve středu v domě bývalého ruského reprezentanta a spoluhráče Jaromíra Jágra Maxima Sokolova (47). Manželka někdejšího brankáře Irina (†45) byla zavražděna vlastním synem. Kterým se však neví. Když zalarmoval sousedy mladší syn Arsenij (15), vypadalo to, že zavraždil maminku a pak pobodal i sebe starší syn Maxim, teď ale padlo podezření právě na Arsenija.

Mladší syn hokejového trenéra Maxima Sokolova Arsenij (15) je nyní zadržen kvůli podezření z vraždy své matky. I když to byl právě on, kdo zalarmoval sousedy s tím, že bratra Maxima popadl amok a zabil jejich matku.

Arsenij poté vypověděl, že vedle matky, kterou našel v kaluži krve, ležel i starší bratr, který se na místě pokusil o sebevraždu. Když to prý Arsenij viděl, bodnul umírajícího staršího bratra do hrudníku. Maxim Sokolov je nyní v umělém spánku a bojuje o život.

Teď je ale hlavní podezřelý Arsenij, který si původní příběh podle všeho vymyslel. „Jeho svědectví jsou protichůdná,“ sdělil zdroj deníku Komsomolskaja Pravda. „Jeho bratr prý chystal rituální vraždu,“ doplnil. Informuje o tom server isport.besk.cz.

Který z bratrů vraždil, se nyní vyšetřuje. Hlavní příčinou takového masakru byla prý vleklá krize manželů Sokolovových. Ti se před dvěma lety rozešli a matka Irina nesla odloučení od manžela těžce. Ještě když byli spolu, Irina byla údajně na všechno sama a mrzelo ji, že se Maxim nepodílel na výchově synů. Po skončení hráčské kariéry se Maxim Sokolov vrhl na dráhu trenéra a s časem na tom nebyl o moc líp. Rozpad manželství nesl nejhůře mladší Arsenij, který se věnoval šermu. Dlouhodobý stres u něho vygradoval tím nejhorším způsobem.

Související články

Další články