Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Krvavý masakr na sjezdovce: Pes před zraky lyžařů roztrhal srnu, jeho českou majitelku čeká trest

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
brutalita
Přímo u sjezdovky v jednom z rakouských lyžařských středisek se odehrál krvavý masakr. Lyžařům se naskytl pohled na volně pobíhajícího huskyho, který brutálním způsobem napadl nebohou srnu a velmi ošklivě ji zranil. Jeho česká majitelka má nyní co vysvětlovat, psa totiž nechala pobíhat na volno, bez náhubku a ke všemu i bez dozoru.

Ošklivý incident se odehrál na sjezdovce v horském průsmyku Turracher Höhe v Rakousku. Video, na kterém pes napadá srnku, se na sociálních sítích velmi rychle rozšířilo. Na záběrech je vidět, jak se pes do nebohé srny zakousne a odtrhne jí kus masa, které mu následně vypadne z tlamy. Majitelka nyní čelí nejen kritice na internetu, ale i správnímu trestu.

Husky srnu surově napadl a odtrhl jí kus masa. Zraněná srna se následně snažila utéct do přilehlého lesíku, byla ale velmi slabá a pes se za ní znovu vydal. Záběry však neukazují, jak nebohá srnka dopadla.

Svědci okamžitě přivolali personál střediska, který neváhal kontaktovat policii. Majitelku huskyho, Češku, čeká správní trest. Už na místě uhradila 140 euro pokuty, v přepočtu zhruba 3 a půl tisíce korun. To ale není vše.

Lidé na sociálních sítích jsou na majitelku psa velmi naštvaní, video pobouřilo veřejnost. Majitelka huskyho je podle komentujících nezodpovědná a pes by jí měl být odebrán. Zároveň také nadávají na přihlížející osoby, které se místo postávání měly odhodlat k odehnání psa a to prý jakýmkoliv způsobem. Bohužel během incidentu nikdo nezasáhl, přítomní si celou věc buď natáčeli, nebo jen přihlíželi.

Související články

Další články