Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Krvavé běsnění: Žena (51) pořezala nožem chlapečka (3) na ulici, rodiče ho nestihli ubránit

+ Další 3 fotografie
šílenství
Otřesným případem se v posledních dnech zabývá policie v Gruzii. Jednapadesátiletá žena na ulici pořezala teprve tříletého chlapečka. Z kabelky vytáhla nůž a zaútočila tak rychle, že ho rodiče nestihli bránit. Napadnout chtěla i jeho sestru, tu však otec už stihl bránit svým tělem. Rodiče zraněného chlapce uvedli, že ženu nikdy předtím neviděli.

Teprve tříletý chlapeček musel být dopraven do nemocnice a operován poté, co ho zcela neznámá žena na ulici pořezala přímo ve tváři. Čtyřčlenná rodina skládající se z chlapce, jeho sestry a rodičů nedělala nic, čím by ženu k útoku vyprovokovala, ta však vytáhla z kabelky kuchyňský nůž a chlapci zaútočila přímo na nos a tváře. Ublížit chtěla i jeho sestře, tu už však stihl otec ubránit.

Ačkoliv žena z místa činu ihned utekla, policie ji díky záznamům z bezpečnostní kamery hned druhý den ráno dopadla. Na záběrech je vidět jak útok na děti, tak snaha o přemožení ženy jejich otcem. Pachatelka však nůž namířila i na něj, a tak se v obavě o svůj život stáhl.

Rodiče malého chlapečka, který musel podstoupit operaci, uvedli, že útočící ženu nikdy předtím neviděli. Kriminalisté zatím nebyli schopni zjistit motiv jejího činu. Za útok na malé dítě jí hrozí 7 až 10 let ve vězení. Na záběry z bezpečnostní kamery, které brutální napadení ukazují, se můžete podívat zde. Video není vhodné pro slabé povahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články