Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Krvavá záliba Kairy Hrachovcové: MMA si maximálně užívám, uvedla

Kateřina Kaira Hrachovcová na svůj věk rozhodně nevypadá.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
koníček

Kdo herečku Kateřinu Hrachovcovou (47) zná, pak ví, že není křehkou květinkou. Po rajcovních snímcích a fotografiích svých tatérských výtvorů se pochlubila na svých sociálních sítích svou další zálibou, kterou je MMA. Tento sport se neobejde bez potu, krve a zranění, což Kairu neodrazuje, naopak se těchto zápasů účastní jako fanynka, která se nebojí usadit přímo do první řady, kde je to velmi intenzivní podívaná. "Mně se to líbí, i krev přilítla," prozradila. Půjde do klece i sama za sebe?

Kateřina Hracovcová nepřestává své sledující překvapovat. Posledních několik měsíců půvabná herečka předvádí svým fanouškům skrze snímky své skvostné křivky, které prolíná se svými tatérskými výtvory.

I tři roky před padesátkou drží krok s o generaci mladšími a života si neustále užívá naplno. Nedávno se objevila na turnaji smíšeného bojového umění, což je možná poslední místo, kde by ji její fanoušci hledali.

Krve a potu se Kateřina nebojí

Na první pohled křehká plavovláska MMA dle svých slov velmi obdivuje, nedávno se dokonce usadila přímo před zápasovou klecí, kde je sledování bitev zápasníků velmi intenzivní a není pro slabší povahy.

"Fandím všem bojovníkům, maximálně si to užívám. Jsem u sítě, i krev přilítla, mně se to líbí, respekt všem v ringu," uvedla Kateřina na dotaz "Co tam děláš?" překvapenému herci Matouši Rajmontovi.

Další ze sledujících se herečky dokonce s nadhledem zeptal: "Tak kdy? Budu fandit?" Načež Kaira odpověděla: "Ha haaa." Její fanoušci si tak mohou oddychnout, že si bude užívat pouze krev profesionálních zápasníků a své tělo a tvář tomuto riziku nevystaví.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy