Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krvavá střelba v pizzerii: Patnáctiletý chlapec po smrti, další v nemocnici

gangy
Ke krvavému útoku došlo ve švédském městě Malmö. V sobotu večer tam v pizzerii došlo ke střelbě, při které zemřel patnáctiletý chlapec a jeho kamarád skončil v nemocnici. Celý útok nyní vyšetřuje policie, pachatelé, kteří z místa činu ujeli na kole, jsou stále na útěku.

Vše se odehrálo v jedné z nejrušnějších čtvrtí města, kde se nachází spousta restaurací, barů a nočních podniků. Pachatelé si zřejmě vyhlédli své oběti v pizzerii a stříleli zvenčí oken. Patnáctiletý chlapec zemřel při převozu na následky střelných zranění, druhého převezli záchranáři s vážnými zraněními do nemocnice.

Ve městě, kde před týdnem zažili tři bombové útoky za 24 hodin, je to zřejmě jen další vlna války gangů, ve které si ozbrojené skupiny vyřizují mezi sebou účty. Chvilku před touto střelbou explodovala ve městě pod jedním z aut podomácku vyrobená bomba, píše web thelocal.se.

Mohlo by vás zajímat

Další články