Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KRVAVÁ SMRT V ORDINACI: Dnes postřelí Kláru Cibulkovou! VIDEO z její vraždy

+ Další 2 fotografie
Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 dnes promluví do děje naposledy. Zpečetěn je osud Andrey Hanákové, kterou ztvárňuje Klára Cibulková. Obětavá doktorka trpí nevyléčitelnou nemocí, zemře však za mnohem dramatičtějších okolností, než mohl kdokoliv předpokládat. Odejde jako hrdinka, když nasadí vlastní život pro záchranu jiného. Kulky, které měly patřit její pacientce Martině Kaiserové v podání Sandry Černodrinské, skončí v jejím těle!

Klára Cibulková s koncem v Ordinaci v růžové zahradě počítala už dlouho. „Nemoc, spinocerebelární ataxii, jsem měla předepsanou od začátku, takže jsem od první chvíle počítala s tím, že konec může kdykoliv přijít a scénáristé té nemoci mohou využít, ale tenhle odchod mě překvapil,“ přiznala herečka, která roky hrála doktorku Andreu Hanákovou.

„Na druhou stranu rozumím tomu, jak to scénáristé a dramaturgové mysleli. Andrea byla za hrdinku. To, že neodchází jako troska někde v ústavu jatá tou nemocí, dává smysl. Studovala jsem následky téhle nemoci, není to hezké. Vlastně děkuju za to, že jsem mohla odejít středem a hrdinsky. Zůstala hrdinkou do konce,“ dodala se špetkou hrdosti v hlase.

Podívejte se už nyní na dramatické chvíle, během nichž Andreu zastřelí šílený partner Martiny Kaiserové, ve videu na začátku článku!

Související články

Další články