Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krvavá rvačka: Olympionika (22) brutálně zmlátili na ulici. Musel na operaci!

Zdroj: Olympic Federation in Ireland
Rvačka

Velmi nepříjemnou noc zažil dvaadvacetiletý reprezentant v taekwondu Jack Wooley. V domovském Dublinu ho napadla skupina lidí a brutálně ho zmlátila. Zranění byla vážná a on musel jít ještě týž den na operaci. Jeho sportovní kariéra naštěstí není v ohrožení. 

Irská hvězda taekwonda Jack Wooley se nedávno vrátil z olympijských her v Tokiu a už zažil doslova noc hrůzy. V hlavním městě Dublinu byl obětí útoku. „Šel jsem na jídlo a pár drinků s kamarády. Když jsme se vraceli podle řeky Liffey, narazili jsme na skupinu 8-12 mužů a žen mezi dvaceti a třiceti lety. Najednou začali bezdůvodně napadat kolemjdoucí. Naneštěstí jsem byl jednou z obětí náhodného útoku, když jsem dostal pěstí do obličeje,” popsal zážitky z noci na svých sociálních sítích.

Někdo byl i pobodaný

Podle Jacka skupina lidí, které popsal jako feťáky, napadala náhodné kolemjdoucí a někoho i pobodala. „Měl jsem vlastně štěstí, že tohle bylo vše, co se mi stalo, protože útoky gradovaly, několik lidí bylo hospitalizovaných a někdo byl i pobodán,” prozradil a dodal, že se momentálně nachází v Jamesonově nemocnici kvůli operaci úst.

Podle snímků, které James Wooley pořídil, to vypadá, že se nejednalo o žádné lehké zranění. Musel podstoupit zákrok k chirurgické rekonstrukci obličeje, nejvíce zraněná byla ústa. „Zatím nebyla učiněna žádná zatčení. Vyšetřování stále probíhá,” uvedla policie v Dublinu.

Související články

Další články