Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krvavá rvačka! Byl v tom alkohol, řekl jeden z útočníků, který napadl Dominika Feriho

+ Další 4 fotografie
Útočník promluvil
Starší z mužů, kteří ve dvojici napadli Dominika Feriho, se vyjádřil ke krvavému incidentu. Vladimír Hromádko potvrdil, že se incidentu zúčastnil a už ho i vyslechla policie. Byl prý stejně jako ostatní účastníci akce opilý a zatím mu muži zákona nesdělili obvinění.

Feri sdílel snímky na svém účtu na sociální síti, následně se ozvalo redakci eXtra.cz několik lidí, kteří údajné útočníky poznali. Tím starším je Vladimír Hromádko a podle všeho jde o člena politického hnutí Řád Národa. Mladší z mužů je jeho syn V. H. Jde navíc o vzdělaného mladíka, který nedávno získal na univerzitě doktorát a je lékař. Oba žijí v Uherském Hradišti.

Otec mladého lékaře Vladimír Hromádko uvedl pro Deník N, že u incidentu byl. „Prostě špatná, jakoby blbá náhoda. Alkohol a tak. Znáte to prostě. Nebyl to konkrétní záměr, jestli chcete vědět tohle,“ řekl k situaci, kdy došlo k napadení Feriho a který jako útočníky označil právě jeho a jeho syna.

Policie už Hromádka podle jeho slov vyslechla, obvinění z trestného činu mu zatím nesdělila. Na internetu se objevilo i několik názorů, že si Feri incident vymyslel. Jak je teď ale patrné, k napadení skutečně došlo. Sám politik se k incidentu vyjádřil nejen na Twitteru, ale i na Instagramu. „Jel jsem na Moravu a nějací dva pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ připsal k fotografii, kde má na sobě roztrženou košili potřísněnou krví. Už během chvíle se ale do foťáku usmíval. „Jsem OK,“ napsal k snímku, kde ukazuje zakrvácené zuby.

Mohlo by vás zajímat

Další články