Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krvavá msta: Lovec pro zábavu zabil buvola. Zvíře ho z posledních sil probodlo rohem

Krvavá msta: Lovec pro zábavu zabil buvola. Zvíře ho z posledních sil probodlo rohem
Zdroj: archiv Chrise McSherryho
+ Dalších 7 fotografií
pomsta
Lovec Chris McSherry (35) se vydal na lov do australského Port Bradshawu. Měl to být den jako každý jiný, když dvěma šípy střelil do buvola. McSherry si myslel, že zvíře je mrtvé, a šel se se svým úlovkem vyfotit, udělal ale velkou chybu. Buvol byl totiž stále naživu a z posledních sil mu svým rohem probodl nohu.

Chris McSherry je australský lovec, který pro zábavu loví všemožná zvířata, od menších prasat po větší buvoly. Poslední lov se mu ale nevyplatil, do obrovského zvířete totiž střelil dva šípy a myslel si, že ho zabil. Opak byl ale pravdou a zvíře mělo ještě dostatek sil na pomstu.

Když se McSherry chtěl se svým úlovkem vyfotit, buvol zničehonic vstal a zaútočil. Lovec se snažil utéct, spadl ale na zem. „V tu chvíli mi rohem probodl nohu a zahodil mě tři metry daleko,“ popsal Chris pro NT News.

Buvol krátce po útoku zemřel a Chris byl převezen do nemocnice, kde musel okamžitě podstoupit operaci. „Ten buvol mě hodně zranil. V noze mám díru, do které by se vešla plechovka s limonádou, a pod zadkem dvacet centimetrů stehů,“ řekl lovec.

Výhrůžky

Chris McSherry o svém zážitku vyprávěl do médií a lidé si ho byli schopni dohledat na sociálních sítích. Tam mu kvůli jeho zálibě v lovu posílají výhrůžky smrtí a přejí bolestivou smrt nejen jemu, ale i jeho manželce a dětem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy