Všichni se pomalu vzpamatovávají z pondělního teroristického útoku v Manchesteru na koncertě americké zpěvačky Ariany Grande. Celý svět je v šoku, protože na místě umíraly nevinné malé děti. Spousta z nich se v současné době stále pohřešuje.

Sama zpěvačka je z událostí naprosto zdrcena a nechápe, jak někdo mohl udělat tak odporný čin, obzvláště mířený na ty nejmenší. O život přišlo 22 lidí, mezi kterými byly převážně děti a mladiství.

Ariana se pravděpodobně rozhodla pro opravdu krásné gesto, které dojímá celý svět. Internetem a médii se začíná šířit spekulace, že se zpěvačka spojila už téměř se všemi rodinami, které v osudný den přišly o své děti, a nabídla jim, že zaplatí všechny náklady spojené s pohřbem.

Případ je ale stále v šetření a policie ještě nezveřejnila seznam všech obětí, takže je pravděpodobné, že se zpěvačka ozve ještě dalším zbylým rodinám. Toto tvrzení prozatím nepotvrdil ani nevyvrátil nikdo z blízkosti zpěvačky.

Tak doufejme, že tohle není jen nějaká poplašná zpráva. Už ale nyní je pro většinu lidí zpěvačka hrdinkou, která chce pozůstalým rodinám alespoň trochu zmírnit jejich bolest. Tak uvidíme, jak to nakonec odpadne.