Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

KRVAVÁ DOVOLENÁ: Otci (43) zemřeli žena (†42) a syn Alex (†14) před očima, mrtvá je i dcera (†11)

+ Další 4 fotografie
Hrůza
Ben Nicholson (43) byl společně s manželkou Anitou (42), synem Alexem (14) a mladší dcerou Annabel (11) na dovolené na Srí Lance. Dovolená se změnila v horor, když na ostrově vypukly teroristické útoky. Brit tam vzal svoji rodinu na prázdniny a postupně je viděl všechny umřít.

Na Srí Lance propukly teroristické útoky, při kterých přišly o život desítky cizinců. Spousta lidí teď truchlí nad ztrátou blízkých. Mezi nimi je i miliardář Anders Holch Povlsen (46) nebo Ben Nicholson, kterému tam zavraždili celou rodinu.

Brit vzal rodinu na prázdniny, bohužel domů se s nimi už nevrátí. On, manželka Anita, syn Alex a dcera Annabel byli zrovna v hotelu Shangri-La na snídani, když propuklo tragické šílenství.

Jedna z mnoha bomb vybuchla v hotelu, kde právě snídali, a Ben viděl na vlastní oči zemřít manželku a následně i syna. Stále doufal, že alespoň jeho dcerka přežila.

Později ale přišlo zdrcující zjištění, že ztratil i milovanou Annabel. Pro web Daily Mail se truchlící pan Nicholson svěřil s tím, že jediný uklidňující fakt je ten, že nikdo z nich dlouho netrpěl.

Mohlo by vás zajímat

Další články