Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krvavá bitka ve Varech! Před hotelem Thermal domlátili bezbrannou dívku! VIDEO

+ Další fotografie
Sedm policejních aut muselo v noci zasahovat v Karlových Varech. Před hotelem Thermal se strhla krvavá potyčka dvou agresivních mužů, kterou bohužel odnesla bezbranná dívka. Záchranka ji ve vážném stavu převezla do nemocnice, policisté pročesávali okolí.

Filmový festival v Karlových Varech není jen o premiérách, ale i o divokých večírcích. A i když se prezident Jiří Bartoška urputně snaží, aby šla úroveň mezinárodní akce nahoru, někteří lidé mu to neulehčují.

Sedm policejních vozidel v pátek večer vyjíždělo ke klubu Peklo poblíž hotelu Thermal. „Strhla se tady bitka mezi dvěma pitomci, jeden se napřahoval a ránu bohužel dostala ta holka,“ řekl eXtra.cz jeden ze svědků incidentu.

Velké množství policistů se na místo vypravilo proto, že je klub známou firmou na výrobu bitek, které často končí krvavě. Kromě vyslýchání svědků také strážci zákona nahlíželi do košů v okolí, aby vyloučili hrozbu jiného nebezpečí.

Do příjezdu záchranné služby se postarali rovněž o dívku, která skončila v ohromném šoku a slzách. Záchranáři ji poté převezli do nemocnice.

To celebrity jsou letos o poznání klidnější a žádný skandálek se mezi hvězdami zatím neurodil.

Mohlo by vás zajímat

Další články