Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Krvácení do mozku a smrt. Po tréninku zemřel devatenáctiletý fotbalista

Rinaldi zemřel ve věku 19 let.
Zdroj: Archiv A. Rinaldi
Fotbalista
Fotbalové Bergamo truchlí. Známý italský klub, který se letos objevil i v Lize mistrů, postihla obrovská tragédie. V pondělí totiž tento svět opustil devatenáctiletý talentovaný fotbalista Andrea Rinaldi, který zemřel na mozkovou výduť.

Rinaldi byl v akademii Atalanty Bergamo od svých třinácti let. Za A tým si ale nikdy nezahrál a hostoval v třetiligovém Imolese či v Mezzolaře, která hraje čtvrtou nejvyšší italskou soutěž. V té naposledy nastupoval za Legnano, v jehož barvách v letošním ročníku odehrál 23 zápasů a vstřelil i jeden gól. Další už ale nepřidá.

Mladému fotbalistovi se udělalo v pátek zle na tréninku a následně byl převezen do nemocnice ve Varese, kde bohužel v pondělí ráno zemřel. „Andrea Rinaldi, náš válečník, nás opustil. Aneurysma přervalo jeho život v rozkvětu, měl před sebou celý život a kariéru, jež slibovala krásné góly,“ uvedlo ve svém prohlášení fotbalové Legnano. „Je to nenadálá a šokující tragédie, kterou ani nejde popsat,“ dodali zástupci klubu.

Nikdy se nevzdával

Na Rinaldiho s bolestí v srdci vzpomínají také v Bergamu, ve kterém v roce 2016 získal titul s výběrem do sedmnácti let. „Stejně jako na hřišti jsi byl vždy tím posledním, kdo se vzdal,“ stálo v klubovém prohlášení. „Vždycky byl pozitivní. Věděl, jak se ostatním zalíbit,“ uvedla Atalanta na adresu, teď už bývalého, fotbalisty.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy